O turnieju

DUNCZYK CUP to wydarzenie, które odbiło się szerokim echem w polskim środowisku piłkarskim. Co roku miasto Lublin gości najlepsze akademie piłkarskie z kraju a także z Europy, które przez 2 dni popisują się umiejętnościami swoich młodych zawodników.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem jest firma Przewóz Osób i Towarów Duńczyk. Od dawna wspierali młodzieżowy sport, jednak postanowili pójść o krok dalej i dać dzieciom możliwość poczuć się jak prawdziwe gwiazdy footbalu. Władze miasta Lublin i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wsparły inicjatywę udostępniając stadion o najwyższych europejskich standardach, media nagłośniły imprezę i turniej DUNCZYK CUP bardzo szybko z pomysłu stał się faktem.
Impreza od początku była nastawiona na promowanie sportu i młodzieży, dlatego wiele firm poparło inicjatywę przyłączając się do organizacji i sponsoringu tego wydażenia. Każda kolejna edycja tego prestiżowego turnieju to olbrzymia ilość emocji, wspaniałe bramki, nowe doświadczenia i znajomości, a także szansa na rozpoczęcie swojej wielkiej piłkarskiej kariery

Drużyny

Organizator
Partnerzy